^ Back to Top

g 09

KOMUNIKAT

W związku z  zaistniałą sytuacją oraz potrzebą ograniczenia bezpośrednich kontaktów, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, uprzejmie informuję o zmianach jakie będą obowiązywały od dnia 11 maja 2020 roku w ZZO Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie :

 1. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Olszowa (gm. Kępno) i Smolna (gm. Oleśnica) będą czynne w dni robocze: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 17:00.
 2. Obsługa mieszkańców odbywać się będzie wyłącznie na warunkach określonych w Regulaminie PSZOK i w niniejszym komunikacie.
 3. Przebywanie i przemieszczanie się osób postronnych na terenie PSZOK i obiektów ZZO Olszowa Sp. z o.o. bez zgody obsługi PSZOK jest zabronione.
 4. Na terenie PSZOK może przebywać wyłącznie jedna osoba pełnoletnia przekazująca odpady do zagospodarowania.
 5. Osoby korzystające z PSZOK bezwzględnie muszą stosować się do obowiązującego regulaminu PSZOK oraz przestrzegać procedur, nakazów i zakazów obowiązujących na terenie obiektów należących do ZZO Olszowa Sp. z o.o., w tym m.in.:
 • stosować maseczki i/lub przyłbice ochronne zakrywające w szczególności usta i nos;
 • używać rękawic jednorazowych;
 • stosować płyn do dezynfekcji rąk dostępny na terenie PSZOK;
 • zachować bezpieczną odległość (co najmniej 2 metry) między osobami podczas korzystania z PSZOK.
 1. W przypadku nieprzestrzegania przez mieszkańców obowiązujących procedur i zaleceń, pracownicy PSZOK odmówią przyjęcia odpadów.
 2. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej pod adresem: www.zzo-olszowa.pl . W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się pod nr tel.: PSZOK Olszowa - 62 78 211 90, wew.35; PSZOK Smolna – tel. 71 733 95 59.

Licząc na Państwa zrozumienie, proszę o zastosowanie się do wymogów zawartych w komunikacie. 

Prezes Zarządu

/-/ Marzena Koppenberg        

                                                                                                                                                                                               

Olszowa, dnia 07.05.2020 r.

ZZO Olszowa Sp. z o.o. uhonorowana certyfikatami

ZZO Olszowa Sp. z o.o. uhonorowana certyfikatami:

 „FIRMA GODNA POLECENIA”

i

„WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”

     Dnia 15. października 2019 r. przedstawiciele ZZO Olszowa Sp. z o.o. w osobach: p. Marzena Koppenberg (Prezes Zarządu), p. Sławomir Kraus (Dyrektor Finansowy) oraz p. Maciej Howis (Specjalista ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych) uczestniczyli w Gali certyfikacyjnej w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, w trakcie której wręczone zostały certyfikaty w ramach XXIV edycji programu „FIRMA GODNA POLECENIA” i „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”.

1900760115rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Program promocji gospodarczej w założeniu ma wyłonić, a następnie promować firmy oferujące najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, a tym samym zasługujące na wyróżnienie Certyfikatem. Przyznawanie wyróżnień jest wyrazem uznania dla wieloletnich dokonań i dbałości o zapewnienie najwyższego poziomu rozwiązań technologicznych w zakresie usług gospodarki odpadami, a także za zaangażowanie we wdrażanie nowych rozwiązań wpływających na rzecz ochrony środowiska.

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN uhonorowało Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie  certyfikatem: „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W OCHRONIE ŚRODOWISKA”. Wyróżnienia te przyznane zostały za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

1900760054rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Decyzją organizatorów - Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. - trwale wpisał się w krajobraz gospodarczy regionu, a doświadczenie, profesjonalizm oraz jakość usług pozwoliło zrealizować wiele potrzebnych inicjatyw i projektów mających istotny wpływ na komfort życia mieszkańców naszego regionu. Ponadto oceniono, że jakość świadczonych usług przez Zakład niezmiennie podąża z dbałością o ochronę środowiska.

Tego dnia Pani Marzena Koppenberg jako Prezes Zarządu ZZO Olszowa Sp. z o.o. otrzymała na swoje ręce także tytuł „LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019”, który potwierdza profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiedzialność w podejmowaniu ambitnych zadań oraz znakomite zarzadzanie zgodne z najwyższymi standardami.

1900760053rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Partnerami programu - obok ZZO Olszowa Sp. z o.o. - byli: INSTAL AUTO – GAZ Artur Rajzner w Koninie, ARS MEDICAL Sp. z o.o. w Pile, Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie, P.P.H.U. ATMOSERVICE Sp. z o.o. w Poznaniu, PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. w Poznaniu, Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o w Toniszewie, INVEST HOUSE Sp. z o.o. w Poznaniu oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S. A. w Poznaniu.

cert