^ Back to Top

g 09

PopUp Aholic

KOMUNIKAT

 

W związku z  zaistniałą sytuacją oraz potrzebą ograniczenia bezpośrednich kontaktów  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, uprzejmie informuję o zmianach jakie obowiązują od dnia 14 marca 2020 roku w ZZO Olszowa Sp. z o.o., Olszowa, ul. Bursztynowa 55;  63-600 Kępno.

 

  1. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Olszowie oraz w Smolnej będą nieczynne do odwołania.
  2. Obsługa klientów odbywać się będzie wyłącznie w sekretariacie Spółki (budynek administracyjny). Przebywanie i przemieszczanie się osób postronnych na terenie ZZO Olszowa Sp. z o.o. zostaje od tej chwili zabronione.
  3. Sekretariat ZZO Olszowa Sp. z o.o. będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 15:00, ale tylko i wyłącznie dla osób, które w inny sposób niż osobisty nie będą mogły załatwić swoich spraw. 

 

Telefon bezpośredni od godz. 7:00 do godz. 15:00 –  62 78 211 90 wew. 21.

 

Licząc na zrozumienie proszę o zastosowanie się do tego komunikatu.

 

Prezes Zarządu

/-/ Marzena Koppenberg      

ZZO Olszowa Sp. z o.o. uhonorowana certyfikatami

ZZO Olszowa Sp. z o.o. uhonorowana certyfikatami:

 „FIRMA GODNA POLECENIA”

i

„WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”

     Dnia 15. października 2019 r. przedstawiciele ZZO Olszowa Sp. z o.o. w osobach: p. Marzena Koppenberg (Prezes Zarządu), p. Sławomir Kraus (Dyrektor Finansowy) oraz p. Maciej Howis (Specjalista ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych) uczestniczyli w Gali certyfikacyjnej w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, w trakcie której wręczone zostały certyfikaty w ramach XXIV edycji programu „FIRMA GODNA POLECENIA” i „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”.

1900760115rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Program promocji gospodarczej w założeniu ma wyłonić, a następnie promować firmy oferujące najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, a tym samym zasługujące na wyróżnienie Certyfikatem. Przyznawanie wyróżnień jest wyrazem uznania dla wieloletnich dokonań i dbałości o zapewnienie najwyższego poziomu rozwiązań technologicznych w zakresie usług gospodarki odpadami, a także za zaangażowanie we wdrażanie nowych rozwiązań wpływających na rzecz ochrony środowiska.

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN uhonorowało Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie  certyfikatem: „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W OCHRONIE ŚRODOWISKA”. Wyróżnienia te przyznane zostały za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

1900760054rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Decyzją organizatorów - Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. - trwale wpisał się w krajobraz gospodarczy regionu, a doświadczenie, profesjonalizm oraz jakość usług pozwoliło zrealizować wiele potrzebnych inicjatyw i projektów mających istotny wpływ na komfort życia mieszkańców naszego regionu. Ponadto oceniono, że jakość świadczonych usług przez Zakład niezmiennie podąża z dbałością o ochronę środowiska.

Tego dnia Pani Marzena Koppenberg jako Prezes Zarządu ZZO Olszowa Sp. z o.o. otrzymała na swoje ręce także tytuł „LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019”, który potwierdza profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiedzialność w podejmowaniu ambitnych zadań oraz znakomite zarzadzanie zgodne z najwyższymi standardami.

1900760053rr

Źródło: Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Partnerami programu - obok ZZO Olszowa Sp. z o.o. - byli: INSTAL AUTO – GAZ Artur Rajzner w Koninie, ARS MEDICAL Sp. z o.o. w Pile, Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie, P.P.H.U. ATMOSERVICE Sp. z o.o. w Poznaniu, PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. w Poznaniu, Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o w Toniszewie, INVEST HOUSE Sp. z o.o. w Poznaniu oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S. A. w Poznaniu.

cert